Towarzysz Generał napisał(a):

|
Co ma wiceprezes ds. sportowych, czy rzecznik prasowy do internetowej dystrybucji biletów?
|
Nie wiem czy Twój post mam traktować poważnie czy po prostu puenta jeszcze do mnie nie dotarła...
Bednarz jest prezesem Wisły, Ochalik jej rzecznikiem, który
wielokrotnie zapewniał, że prace nad sprzedażą internetową trwają i "już niebawem" zostanie ona uruchomiona. Kilka lat temu robiłem KK (czy karnet kupowałem, nie pamiętam już) i była tam informacja, że na stronie
www.bilety.wisla.krakow.pl zaraz zostanie uruchomiona sprzedaż online. Nawet jakieś hasło chyba dawali (to chyba jednak o KK chodziło). Kilka
LAT minęło i co się w tej sprawie zmieniło? Ano tylko tyle, że mamy 2012 rok, a nie 2009 czy 2010...