Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1847
Stary 29.08.2012, 11:37
Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
Co ma wiceprezes ds. sportowych, czy rzecznik prasowy do internetowej dystrybucji biletów?
Nie wiem czy Twój post mam traktować poważnie czy po prostu puenta jeszcze do mnie nie dotarła...

Bednarz jest prezesem Wisły, Ochalik jej rzecznikiem, który wielokrotnie zapewniał, że prace nad sprzedażą internetową trwają i "już niebawem" zostanie ona uruchomiona. Kilka lat temu robiłem KK (czy karnet kupowałem, nie pamiętam już) i była tam informacja, że na stronie www.bilety.wisla.krakow.pl zaraz zostanie uruchomiona sprzedaż online. Nawet jakieś hasło chyba dawali (to chyba jednak o KK chodziło). Kilka LAT minęło i co się w tej sprawie zmieniło? Ano tylko tyle, że mamy 2012 rok, a nie 2009 czy 2010...
Odpowiedz cytując