Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59765
Stary 29.08.2012, 11:31
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Płacz po Kirmie to obraz totalnej rozpaczy. Widaje mi się, że jakby Wisła napisała, że zwolniono sprzataczkę połowa forum pisałaby,że już nikt nigdy tak nie posprząta i będziemy w syfie żyli. Oglądam każdy mecz Wisły i nie przypominam sobie by Kirm robił cokolwiek nadzwyczajnego. Ot taki Garguła, nic nie gra i czasem mu wyjdzie podanie albo strzał. Nie ma po kim płakać.
Widać macie razem z KOALIKIEM słabą pamięć.

Nie w tym jednak rzecz, ale w tym kto teraz będzie grał. Skrzydła choć rachityczne to były - teraz zostajemy z niczym.

PS. moim zdaniem sprzedaż Kirma może być dobrym posunięciem.
c.d.n.
Odpowiedz cytując