Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59760
Stary 29.08.2012, 11:22
Płacz po Kirmie to obraz totalnej rozpaczy. Widaje mi się, że jakby Wisła napisała, że zwolniono sprzataczkę połowa forum pisałaby,że już nikt nigdy tak nie posprząta i będziemy w syfie żyli. Oglądam każdy mecz Wisły i nie przypominam sobie by Kirm robił cokolwiek nadzwyczajnego. Ot taki Garguła, nic nie gra i czasem mu wyjdzie podanie albo strzał. Nie ma po kim płakać.
Odpowiedz cytując