|
Płacz po Kirmie to obraz totalnej rozpaczy. Widaje mi się, że jakby Wisła napisała, że zwolniono sprzataczkę połowa forum pisałaby,że już nikt nigdy tak nie posprząta i będziemy w syfie żyli. Oglądam każdy mecz Wisły i nie przypominam sobie by Kirm robił cokolwiek nadzwyczajnego. Ot taki Garguła, nic nie gra i czasem mu wyjdzie podanie albo strzał. Nie ma po kim płakać.
|