Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze
Offline
#
59758
29.08.2012, 11:11
fresh.cie
napisał(a):
I co my teraz mam zacząć grać 4-3-3? Bo ja nie wiem jak oni sobie to wyobrażają z jednym skrzydłowym który gra 60 minut. Śmiech na sali.
tak naprawde gramy 2-3-1, reszta jest tylko zeby dopchac sklad do 11-tki.
MichaelMyers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MichaelMyers
Znajdź inne posty napisane przez MichaelMyers