Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fresh.cie
Senior Member
Od: 09.2011
Offline
#
59757
29.08.2012, 11:07
I co my teraz mam zacząć grać 4-3-3? Bo ja nie wiem jak oni sobie to wyobrażają z jednym skrzydłowym który gra 60 minut. Śmiech na sali.
fresh.cie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fresh.cie
Znajdź inne posty napisane przez fresh.cie