Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59756
Stary 29.08.2012, 11:05
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Swietna informacja! KOGOKOLWIEK by nie wzięli z Młodej Wisły poziom będzie ten sam. Że niby brak nam skrzydłowych. A co niby Kirm robil jako ten skrzydłowy? Ja pamiętam tylko lament nad grą tego piłkarza. Zero dośrodkowań, zero wygrywanych pojedynków. Bardzo dobra decyzja.
Kirm fakt jest kaleką, ale jest chyba trzecim strzelcem Wisły w przeciągu ostatnich 3 lat. Jego gra często woła o pomstę do nieba ale czasami potrafi piłką trafic w bramkę, czasem kopnie kogoś w głowę i wynik się zmieniał.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując