rafal777 napisał(a):

|
Swietna informacja! KOGOKOLWIEK by nie wzięli z Młodej Wisły poziom będzie ten sam. Że niby brak nam skrzydłowych. A co niby Kirm robil jako ten skrzydłowy? Ja pamiętam tylko lament nad grą tego piłkarza. Zero dośrodkowań, zero wygrywanych pojedynków. Bardzo dobra decyzja.
|
Kirm fakt jest kaleką, ale jest chyba trzecim strzelcem Wisły w przeciągu ostatnich 3 lat. Jego gra często woła o pomstę do nieba ale czasami potrafi piłką trafic w bramkę, czasem kopnie kogoś w głowę i wynik się zmieniał.