Cytat:
|
Wy na Legii to już w ogóle macie totalnie przejebane, chociaż w Kielcach, czy Białymstoku również sytuacja jest od pewnego czasu CHORA.
|
Komendant KSP to jest człowiek, który parę miesięcy został awansowany do Warszawy za "sukcesy" w Kielcach. Tak więc o ile w Warszawie bywało z policją źle, o tyle w Kielcach ten k*tas był najpierw, a teraz przyjechał do stolicy robić ten sam syf. Oczywiście komendant stołeczny czy wojewódzki nie zajmuje się wyłącznie zwalczaniem kibolstwa, ale działania operacyjno-administracyjne wobec kibiców jakie były przeprowadzane w Kielcach wraz z jego transferem do Warszawy pojawiły się w stolicy.
Tak czy siak puenta jest adekwatna - to jest chore.
Cytat:
|
Większość społeczeństwa, mająca zakodowane w głowach, że na stadionach jest bee
|
Niedawno jak był mecz Legii z Koroną na Ł3 byłem z wizytą u rodziców. Włączyłem telewizor na mecz, matka jednym okiem się przyglądała zwłaszcza że sam mecz nie był zły, a ona lubi sport. W pewnej chwili pokazali sektor rodzinny, a ona w szoku -
to wpuszczają dzieci na stadion
? ja jej na to, że to normalne, jest cały sektor rodzinny, a dzieci można spotkać nawet na Żylecie, na co ona:
Jaki rodzic zgodziłby się puścić dziecko na stadion piłkarski
?