Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4787
Stary 29.08.2012, 10:58
Cytat:
Wy na Legii to już w ogóle macie totalnie przejebane, chociaż w Kielcach, czy Białymstoku również sytuacja jest od pewnego czasu CHORA.
Komendant KSP to jest człowiek, który parę miesięcy został awansowany do Warszawy za "sukcesy" w Kielcach. Tak więc o ile w Warszawie bywało z policją źle, o tyle w Kielcach ten k*tas był najpierw, a teraz przyjechał do stolicy robić ten sam syf. Oczywiście komendant stołeczny czy wojewódzki nie zajmuje się wyłącznie zwalczaniem kibolstwa, ale działania operacyjno-administracyjne wobec kibiców jakie były przeprowadzane w Kielcach wraz z jego transferem do Warszawy pojawiły się w stolicy.

Tak czy siak puenta jest adekwatna - to jest chore.

Cytat:
Większość społeczeństwa, mająca zakodowane w głowach, że na stadionach jest bee
Niedawno jak był mecz Legii z Koroną na Ł3 byłem z wizytą u rodziców. Włączyłem telewizor na mecz, matka jednym okiem się przyglądała zwłaszcza że sam mecz nie był zły, a ona lubi sport. W pewnej chwili pokazali sektor rodzinny, a ona w szoku - to wpuszczają dzieci na stadion? ja jej na to, że to normalne, jest cały sektor rodzinny, a dzieci można spotkać nawet na Żylecie, na co ona: Jaki rodzic zgodziłby się puścić dziecko na stadion piłkarski?
Legionista
Odpowiedz cytując