Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59754
Stary 29.08.2012, 10:55
Ktoś chyba w klubie stwierdził, że za dużo piłkarzy mamy. Mam nadzieję, że za Małeckiego i Kirma chociaż jeden gość przyjdzie, bo będzie nieciekawie...
Odpowiedz cytując