Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4786
Stary 29.08.2012, 10:39
Koko koko euro spoko!
Mamy kontynuację. Cóż zmierzamy w kierunku Białorusi czy Chin. Niestety nie sportowo. Większość społeczeństwa, mająca zakodowane w głowach, że na stadionach jest bee teraz w ramach "piłkoszału" dostanie to czego chce czyli przaśny wiejski piknik. Ktoś przy okazji zapomniał, że na tej scenie brakuje aktorów bo poziom sportowy jest marny. Teraz zniknie jeszcze scenografia ( oprawy, kibice) dla której przychodziła tak realnie połowa pikników. Zostanie nam teatr jednego aktora - Donalda. Cóż, motłoch zaczyna się interesować układami młodego Tuska ( marionetki w rękach tatusia) trza mu dać igrzyska w postaci walki z "kibolami". Józek ze wsi podwarszawskiej, podkrakowskiej itd to kupi i będzie znów tak miło i tolerancyjnie.
Odpowiedz cytując