Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59753
Stary 29.08.2012, 10:17
Najśmieszniejsze/najsmutniejsze ( niepotrzebne skreślić) jest to, że znając życie Kirm zacznie coś grać na tym wypożyczeniu bo w reprezentacji Słowenii jakoś potrafi . Międzyczasie na jego miejsce wezmą kogoś z młodej eklasy, a na tym forum po pierwszym meczu z obecnością tego młodego pojawią się głosy "Kirm był o niebo lepszy" co zresztą okaże się prawdą. Dodatkowo dział marketingu wyda oświadczenie, że dług Wisły okazał się być jeszcze większy niż sądzono 1,5 h wcześniej. Ot, taka przewrotność losu.

Oby do piątku.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 29.08.2012 o godz. 10:27.
Odpowiedz cytując