|
Najśmieszniejsze/najsmutniejsze ( niepotrzebne skreślić) jest to, że znając życie Kirm zacznie coś grać na tym wypożyczeniu bo w reprezentacji Słowenii jakoś potrafi . Międzyczasie na jego miejsce wezmą kogoś z młodej eklasy, a na tym forum po pierwszym meczu z obecnością tego młodego pojawią się głosy "Kirm był o niebo lepszy" co zresztą okaże się prawdą. Dodatkowo dział marketingu wyda oświadczenie, że dług Wisły okazał się być jeszcze większy niż sądzono 1,5 h wcześniej. Ot, taka przewrotność losu.
Oby do piątku.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 29.08.2012 o godz. 10:27.
|