rafal777 napisał(a):

|
Swietna informacja! KOGOKOLWIEK by nie wzięli z Młodej Wisły poziom będzie ten sam. Że niby brak nam skrzydłowych. A co niby Kirm robil jako ten skrzydłowy? Ja pamiętam tylko lament nad grą tego piłkarza. Zero dośrodkowań, zero wygrywanych pojedynków. Bardzo dobra decyzja.
|
Szkoda, ze w mlodej Wisle polowa gosci pilki nie potrafi przyjac, Rios pokazal jaki tam jest taki sam poziom, ci goscie przy nim wygladali jak kaleki, a zdaje sie w ekstraklasie byl slabszy od Kirma.Bardzo dobra decyzja to bedzie pusty stadion na Polonii.Moze jeszcze wypozyczmy Meliksona i tak go plecy bola, wystawimy Chrapka, bedzie to samo, nie? Chyba nie rozumiesz, ze obecnie na lawce mamy ze dwoch gosci, ktorzy sie w ogole do ektraklasy nadaja na cos wiecej niz walka o utrzymanie.Poczekajcie jak przyjda kontuzje i kartki, jak dostaniemy od Legii czy Lecha piatke, to sie obudzicie.Nie mamy ani bocznych pomocnikow, ani bocznych obroncow, faktycznie zajebista decyzja.I jeszcze jedno, to Groningen Kirma nie wykupi, bo oni pewnie spadna z ligi na zbity pysk.