|
Strzał w kolano jeżeli nie mają zamiaru pozyskać jakiegoś skrzydłowego za Kirma, a jeszcze ten idiotyczny pomysł z wypożyczeniem za które dostaniemy zapewne małe pieniądze.Czekam cierpliwie do piątku na jakiś transfer do klubu w innym razie bednarz będzie biedny jak go spotkam na mieście i powiem co myslę o nim!!!
|