Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59735
Stary 29.08.2012, 08:52
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
żebyś wiedział bo mimo iż Kirm jest cienki jak dupa węża to sprzedając go zostajemy z jednym skrzydłowym bo chyba nie łudzisz się że łysy ściągnie kogoś w zamian
Ależ w życiu. Przecież każdy zdrowo myślący człowiek i kibic wie, że JB to piąta kolumna w Wiśle (prawdopodobnie legijna), której celem jest zniszczyć nasz klub przy wyraźnym wsparciu właściciela.

Za chwilę się okaże, że odejście Kirma przekreśla nasze minimalne dotychczas szanse na utrzymanie w lidze.
Odpowiedz cytując