Ależ w życiu. Przecież każdy zdrowo myślący człowiek i kibic wie, że JB to piąta kolumna w Wiśle (prawdopodobnie legijna), której celem jest zniszczyć nasz klub przy wyraźnym wsparciu właściciela.
Za chwilę się okaże, że odejście Kirma przekreśla nasze minimalne dotychczas szanse na utrzymanie w lidze.