Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1993
Stary 28.08.2012, 22:13
Karherop kibice sukcesu dawno tego określenia nie było na forum ale chyba pasuje do obecnej sytuacji.A co do derby to ciekawe czy w tym roku będzie krakowskie derby w PP
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 28.08.2012 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując