Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22055
Stary 28.08.2012, 20:38
-ja123- napisał(a):Wyświetl post
A Stal Mielec? Przecież Lato czy Szarmach już się wyróżniali jako juniorzy, dlaczego potężne wojsko ich nie wzięło? A wspomniany Iwan? A Boniek? Rzeczywiście wyciągali najlepszych? ;p.
Szarmach miał epizod w Górniku , więc wojsko odrobił jako górnik. Iwan ? no chyba jaja sobie robisz ? przecież grał w klubie resortowym tylko mającym inny mundur, więc Legia nie mogła sobie tak go wziąć.
Jak widać nazwiska ograniczasz tylko do tych co teraz po latach cos tam osiągnęli i nie zdąrzyli się zmarnować w Legii. Poszukaj dokładnie innych bardzo dobrych piłkarzy np. z Pogoni Turowskiego bramkostrzelnego napastnika wtedy.
A z tymi skautami (jak ich nazwałeś) w latach np. 70 tych to już kabaret Ci skauci to łapali za słuchawkę po sprawdzeniu czy dany piłkarz nie odbył czasem służby wojskowej i jeśli nie to wysyłali mu kartę poborową do stawienia się w ...Legii. Tacy to byli skauci
Rozumiem, że próbujesz zawracać kijem Wisłę ale prawda nie jest taka jaką byś chciał aby była. Legia traktowała wtedy inne kluby z buta i brałą piłkarzy, którzy im w oko wpadli i to za darmo pod pretekstem służby wojskowej.
Odpowiedz cytując