Mati_ napisał(a):

|
De facto Maaskant przejął zespół całkiem sensownie zbudowany, z dobrą ławką. A potem co zrobił Holender?
|
Komediant, albo ktoś świeżo po lobotomii. Lepiej nie pisz w tym stanie na forum
Maaskant dostał sensownie zbudowany zespół? Popuściłem w gacie ze śmiechu.
Dostał "spaloną ziemię" po Karabachu, wyprzedaży obrony (odeszli Marcelo, Głowacki, Alvarez, Singlar), z takimi asami kopiącymi sę po czołach jak Cikos, Palic, Bunoza, Pawełek, Jirsak, Kirm itd.
I co i tak potem zrobił? Zdobył Mistrzostwo Polski, tak, nie przeczytałeś źle, mistrzostwo! A jeszcze potem wprowadził zespół do fazy grupowej LE, co nie udawało się nikomu od lat przy Reymonta.
Maaskant wróć! Bo Probierz i Bednarz prezentują taki sam poziom jak użytkownik Mati.