Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 28.08.2012, 16:13
Ktoś tu gdzieś napisał, że bez Maora być może gralibyśmy bardziej zespołowo, zanosi się na to, że będzie okazja to zobaczyć już w piątek. Obawiam się jednak, że zobaczymy raczej rozpaczliwe, chaotyczne bicie głową w mur i z upływem czasu coraz śmielsze ataki D/P.
Odpowiedz cytując