Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22053
Stary 28.08.2012, 15:43
-ja123- napisał(a):Wyświetl post
Taki Deyna przyszedł do Legii, bo w ŁKS było 3 zawodników w wieku poborowym i ŁKS wybronił dwóch pozostałych a Deynę, którego uważał za mniej zdolnego (w ŁKS zagrał 1 mecz w lidze) oddał.
Przeczytaj ksiazke Szczepłka pt. "Deyna" to bedziesz wiedzial jak to wygladało

Po krotce. Ze strony Legii to był cały fortel wymyslony. Legia tylko Deyne chciala z ŁKSu, wiec wykorzystala fakt ze w ŁKSie wtedy gralo 3 poborowych. Deyna + 2 jakis no-namów. Wiec skrupulatnie wysłała trzy "zaproszenia" do ZSW dla w/w. Oczywiscie ŁKS byl w....iony ze nagle musi "oddac" trzech. ŁKS poprosil, zeby wziac tylko jednego a wtedy władze Legii "poszły na reke" ŁKSowi i postanowily faktycznie wziac jednego z trzech. A ze wybrali Deyne... to bylo od poczatku wiadome ze tylko on z ŁKSu pojdzie do Legii

Powiem tylko tyle jeszcze, ze Cieslik tez mial smigac w Legii ale hanysy go wybroniły.
Ostatnio edytowane przez killzone : 28.08.2012 o godz. 15:54.
Odpowiedz cytując