|
Czyli jak to widzicie zostawic Probierza, z ktorym gramy piach,Bednarza z ktorym nie ma szans na pozyskanie dobrych pilkarzy i tak liczyc na stale fragmenty?Tak to sobie moze grac Slask z Lenczykiem, dla mnie ci polscy trenerzy sa chyba jeszcze slabsi od pilkarzy, przeciez to sa taktyki z lat 90 tych z tym Probierzem jak wejdziemy do pucharow skonczymy jak Slask z Lenczykiem lub bedziemy tak sobie po prostu czekac az zrobi sie z 15 punktow straty, a pozniej Cupial na szybko sypnie kasa, bo niewytrzyma i bedzie wymagal odrobienia strat i mistrzostwa od kolejnego trenera.Powtarzam nie bylo ani jednego meczu za kadencji Probierza , ktory byl naprawde przekonujacy w wykonaniu Wisly.W dodatku wymyslil sobie Meliksona na boku, a on znacznie wiecej dawal zespolowi na rozegraniu, wstawia Gargule a Bunoze uwaza za swietnego obronce.Dla mnie rozwiazanie jest jedno, trener zagraniczny, ale taki , ktory bedzie w stanie jakis dobrych pilkarzy to zalatwic.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 28.08.2012 o godz. 15:43.
|