Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1976
Stary 28.08.2012, 15:23
Dokladnie Lysy, niektorzy juz zapomnieli jak było albo po prostu narzekają na każdego trenera Wisły.

Swoją droga ciekawy argument syrylsa ze wczesniej atakował cały zespoł a teraz nie, mimo że bramke ostatnio strzelił boczny obrońca.

Odpowiedz cytując