Zgadzam się z Lysym, niektórych pamięć zawodzi. Albo już od tego natłoku trenerów im się myli.
Dajcie Fasterowi spokój. Szkoda kasy na zwalnianie trenerów jak później się oszczędza na drużynie.
Cupiał jakby te kasę co wywalił niepotrzebnie na trenerów wrzucał do świnki to teraz by ją rozbił i pare boisk zbudował.
