Temat
:
Kontuzje/Urazy/Choroby - L4 naszych asów
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
2
28.08.2012, 14:45
http://www.sport.pl/sport/1,65025,12...Czy_zdazy.html
Maora bolą plecy.
**
Aha, Jovanović kostkę podkręcił i znowu wypadł na parę dni, wcześniej nie doczytałem.
Ostatnio edytowane przez tofik : 28.08.2012 o godz. 15:15.
.
.
tofik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tofik
Znajdź inne posty napisane przez tofik