http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...yczyn_burligi/
Uryga & Chrapek juz działają na pełnych obrotach. Na zdjęciach widoczny Chavez który ostatnio trenował indywidualnie.
W tej chwili naszymi kontuzjowanymi zawodnikami pozostają:
- Damian Buras (w tym tygodniu/nastepnym powinien wrócic do treningów)
- Jovanovic który doznał kontuzji w ostatnim meczu ME (przerwa w treningach ma trwac 2-3 dni)
- Melikson (narzeka na ból pleców)