Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18916
Stary 28.08.2012, 14:33
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Hahahahahaha - ja pierdzielę, co za megaloman. "Poraszka"

Ignor dla osła proponuję, inaczej będzie takimi podsumowaniami konczył każdą dyskusję. Adios Szpenio
Jemu przecież o to chodzi . No, ale czyż warto dyskutować z propagandzistą? Może i nie warto, ale trzeba... Z wielu powodów.

ps. pomijając czy można to nazwać dyskusją
Hej Nasz TS !!