Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 28.08.2012, 14:16
Jak dobrze pamiętam to za Maaskanta atakował cały zespół, teraz tego nie widać, nie ma wejść bocznych obrońców, tych 2 środkowych pomocników nie wchodzi w pole karne(to był zresztą pewien trik Robercika, zejście Maora czy Ilieva na bok i wrzutka na 3-4 piłkarzy, teraz tam jest tylko Genkov) a stara się rozgrywać co jest wogóle niepojęte, Wilk/Sobolewski i Garguła rozgrywają, coś z naszą drużyną jest nie tak. Obrona Maaskanta to była tragedia ale trudno się dziwić skoro na lewej obronie grał lewy pomocnik...
Brakuje mi Nuneza w tej chwili, sorry dla mnie Argentyńczyk to jest klasa dla Garguły, nie dość że dobrze rozgrywa to jeszcze ma siłe fizyczną, technike, umiejętność krycia, szybkość, wszystko OK, tylko głowa nie ta, Południowcy tak mają
Odpowiedz cytując