tofik napisał(a):

|
Kibice niecierpliwi, właściciel niecierpliwy, pozostanie Moskala było raczej niemożliwe w realnym świecie. Zresztą wiekszość znawców tutaj mu jechała, że jest marnym trenerem.
|
A jakim jest? Z całym szacunkiem dla Pana Kazimierza którego szanuje jako piłkarza i jako człowieka, to popełniał zbyt wiele błędów jako trener. Niestety obecne wyniki w Niecieczy pokazują , że sporo pracy go czeka zanim zacznie odnosić sukcesy. Wisła to nie jest klub odpowiedni do nauki zawodu trenera.