|
ostatnio nagle nazwa jednego z moich znajomych na gg jest inna niż zwykle, z tym ze na liście mam ja podpisana tak jak zawsze. Dopiero jak ta osoba wyśle do mnie wiadomość zmienia się nazwa. Zamiast normalnej nazwy wyświetla mi się napis "Widget". Inni znajomi wyświetlają sie normalnie. Wie ktoś o co chodzi ? jakieś nowe aktualizacje gg czy o co chodzi...
|