Szpen napisał(a):

|
uważam temat IPNu za zamknięty i poraszkę Wiślaka i Jedrusia. Chcieli dobrze, ale nie wyszło. Temat zamykamy.
|
Hahahahahaha - ja pierdzielę, co za megaloman. "Poraszka"
Ignor dla osła proponuję, inaczej będzie takimi podsumowaniami konczył każdą dyskusję. Adios Szpenio
