Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18912
Stary 28.08.2012, 13:41
Szpen napisał(a):Wyświetl post
uważam temat IPNu za zamknięty i poraszkę Wiślaka i Jedrusia. Chcieli dobrze, ale nie wyszło. Temat zamykamy.
Hahahahahaha - ja pierdzielę, co za megaloman. "Poraszka"

Ignor dla osła proponuję, inaczej będzie takimi podsumowaniami konczył każdą dyskusję. Adios Szpenio
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 28.08.2012 o godz. 13:46.