Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18910
Stary 28.08.2012, 13:26
Szpen napisał(a):Wyświetl post
PORASZKĘ?
Naucz się pisać bez błędów ortograficznych.
"uważam temat IPNu za zamknięty i poraszkę Wiślaka i Jedrusia"

Masz swoją "porażkę" fornalu
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 28.08.2012 o godz. 13:32.