Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18908
Stary 28.08.2012, 13:09
Szpen napisał(a):Wyświetl post
uważam temat IPNu za zamknięty i poraszkę Wiślaka i Jedrusia. Chcieli dobrze, ale nie wyszło. Temat zamykamy..
.
Oho. Fornal znowu wczoraj pojabolował. I jak widać błogi stan euforii alkoholowej utrzymuje mu się do dziś. Przy tym tempie degenracji osobowości to już niedługo zaserwuje nam rewelacje o tym że to słońce kręci się wokół Ziemi a Kopernik była kobietą. Po czym, przy braku sprzeciwu innych użytkowników, ogłosi dnia następnego że teza została udowodniona w sposób niezbity a każdy kto twierdzi inaczej poniósł poraszkę.