Sialalalala napisał(a):

|
eee jak media podają ze Paweł Brożek nie dostał oferty z Wisły to do końca tygodnia pewnie będzie już prezentacja a i może na ławkę sie załapie na mecz z ksp... normalka w Wiśle
|
Obyś miał racje.
Klub z mistrzowskimi aspiracjami, a na ten moment mamy tylko jednego napastnika. To niepoważne.