Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59727
Stary 28.08.2012, 12:21
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
eee jak media podają ze Paweł Brożek nie dostał oferty z Wisły to do końca tygodnia pewnie będzie już prezentacja a i może na ławkę sie załapie na mecz z ksp... normalka w Wiśle
Obyś miał racje.

Klub z mistrzowskimi aspiracjami, a na ten moment mamy tylko jednego napastnika. To niepoważne.
Odpowiedz cytując