Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1959
Stary 28.08.2012, 11:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ok, ale przecież i tak mu płacili do końca kontraktu...
Dlatego mowie, ze zle zrobili, bo placili dwom trenerom, a Probierz tez tani nie jest, widac juz wyraznie ,ze druzyna nie ma zadnego pomyslu na gre, mial bardzo duzo czasu zeby z tej druzyny wyciagnac wiecej, byl w ogole jakis mecz Probierza, ktory jest godny zapamietania?Maaskant jeszcze zanim kupil Meliksona, to wygral 4-0 z Legia czy 5-1 z Lechia, tam bylo widac progres spory w pierwszym sezonie, u Probierza to ja sobie nawet pojedynczego meczu nie przypominam w ktorym Wisla miala styl wyzszej klasy od ligi.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 28.08.2012 o godz. 11:52.
Odpowiedz cytując