wolfy napisał(a):

|
Ok, ale przecież i tak mu płacili do końca kontraktu...
|
Dlatego mowie, ze zle zrobili, bo placili dwom trenerom, a Probierz tez tani nie jest, widac juz wyraznie ,ze druzyna nie ma zadnego pomyslu na gre, mial bardzo duzo czasu zeby z tej druzyny wyciagnac wiecej, byl w ogole jakis mecz Probierza, ktory jest godny zapamietania?Maaskant jeszcze zanim kupil Meliksona, to wygral 4-0 z Legia czy 5-1 z Lechia, tam bylo widac progres spory w pierwszym sezonie, u Probierza to ja sobie nawet pojedynczego meczu nie przypominam w ktorym Wisla miala styl wyzszej klasy od ligi.