Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22041
Stary 28.08.2012, 10:10
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Nic mnie nie poniosło, ponieważ stadiony zamykane były/są ze względów POlitycznych przez wojewodów (ręka Tuska w terenie) i POlicję , a nie przez PZPN jak to było w przypadku Śląska !



Czyli piłkarze Legii wychodzący swego czasu z burdelu (Rybus + wesoła kompania) też powinni zostać ukarani za niobyczajne zachowanie .
Może PZPN będzie sie teraz zajmować donosami z nagrań youtuba, gdzie kilku piłkarzy po kilku piwach przy grillu zaśpiewa sobie o kims brzydko ? Nie czarujmy sie gdyby to chodziło o inny klub to sprawy by nie było.
Czarujmy sie bo gadasz glupoty.
Wyjscie z burdelu to jedno, spiewanie na przeciwnika to drugie. Pisałem juz wczesniej ale widac nie dotarlo:
Slask i Legia to skladowe EKSTRAKLASY, Zawodnicy to PRACOWNICY i jesli pracownik na pracownika nadaje to ZARZĄDCA w tym wypadku Ekstraklasa daje po lapach.
Zawodnik po meczu, przy grillu moze sie najebac, moze zaliczyc .....e i moze nawet sie zesrac na srodku ulicy - ukarze go klub za niestosowne zachowanie. Takie zachowanie godzi w dobre imie klubu w pierwszej kolejnosci.
Jesli zawodnik klubu X swiadomy tego co spiewa i swiadomy tego ze sa kamery bo do k.. nedzy bylo oczywistym ze kamery w takiej chwili i miejscu beda zachowuje sie jak skonczony debil i nie okazuje SZACUNKU WSPOLPRACOWNIKOWI czy jak tam wolisz PRZECIWNIKOWI, to dostaje kare.
Kara powinno byc odebranie kilku wyplat a nie absencja w meczach bo to kara dla calego klubu a nie bandy idiotow. Kare to oni juz dostali, pokazali jacy sa zajebiscie inteligentni Wolabym by grali w zamian za ogromna kare finansowa bo tylko ona ukarze tych, ktorzy zawinili. Po cholere karac caly klub? Nie rozumiem tego ruchu.

Gadanie ze sprawy by nie było gdyby np Slask spiewal na Polonie,Lecha,Szczakowianke itd jest po prostu szczytem glupoty. Potem sie dziwisz ze wyskakujemy z kompleksami?
Halo, czasy kiedy "kradlismy zawodnikow" juz dawno minely. Tak nas ....a foruja ze nie mozemy zdobyc MP DO tego z kim Slask gra w czasie, gdy "miszczowie" sa zawieszone? Z Legia ? Co zyskalismy dzieki tej karze? Podpowiem - gówno.
Zapomniales dodac standardowy tekst o wiecznie pokrzywdzonej Wisle
Ostatnio edytowane przez kreseq : 28.08.2012 o godz. 10:14.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując