Gwiaździsty napisał(a):

Racja, tymbardziej, że śpiewanie nie miało kompletnie związku z meczem, nie odbyło się na żadnym stadionie, tylko poza nim, w mieście, więc na jakiej zasadzie została wymierzona ta kara ?
Czy za awanturę kibiców Legii poza stadionem, np. na ul. Szczęśliwickiej zostanie zamkniety stadion Legii ? Oczywiście nie.
To jest ewidentna szykana PZPN-wskich dziadów, którym gul pikał wtedy tak mocno, że zdecydowali się na to, zanim dobrze ochłonęli.
|
Oczywiście zgadzam się z Tobą odnośnie wtykania przez PZPN nosa w nie swoje sprawy i życie prywatne piłkarzy, ale z zaznaczonym fragmentem Cię poniosło.

Zapomniałeś, że Polsce trybuny/ stadiony są zamykane nawet, kiedy kibice danej drużyny nie mają nic na sumieniu (vide wydarzenia z wiosny tego roku).