_ukoL napisał(a):

|
Bijecie pianę, a wszystkie opcje i tak nie patrzą na poprawę życia zwykłego obywatela. Ja się pytam, jak żyć w tym kraju? Ukończyłem studia i nie ma pracy! Nawet kiedy coś złapiesz to za ile? Za 1000-1500 zł? Jak za to wynająć mieszkanie, założyć rodzinę i się ustatkować? Pieprzone bicie piany i podniecanie się Smoleńskami, aferami i innymi gównami, które nic nie dają. Żadnej partii w tym kraju nie ma, która chociaż troszkę chciałaby poprawić los ludzi i ułatwić im życie. W dupę niech to sobie wszystko wsadzą i zostaną rozkupieni przez Niemców, Ruskich, nie wiem Żydów itd. bo i tak się nic nie zmieni. Chore.
|
Niech najzdolniejsi i w ogóle ludzie młodzi wyjazdą z Polski i zasilają inne gospodarki europejskie,inwestujmy za granicą los Polski miejmy w dupie.Po co iśc na wybory." i tak nic nie zmienie".A pózniej rządzą (chciał bym w to wierzyć) nieudolni politycy z kolesiowskimi ukłądami bo chyba nie zdrajcy.