Jakby nie patrzec to faktycznie jova przywołał być może najlepszy mecz tamtego sezonu , czyli rewanż PP z Ruchem, najbardziej ofensywnie nastawiona Wisła od niepamiętnych czasów . Gdyby nie Paljic być może to Wisła a nie Ruch grała by w finale .
http://www.youtube.com/watch?v=KauiEO49i-0