Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1938
Stary 27.08.2012, 23:09
Jakby nie patrzec to faktycznie jova przywołał być może najlepszy mecz tamtego sezonu , czyli rewanż PP z Ruchem, najbardziej ofensywnie nastawiona Wisła od niepamiętnych czasów . Gdyby nie Paljic być może to Wisła a nie Ruch grała by w finale .

http://www.youtube.com/watch?v=KauiEO49i-0
Ostatnio edytowane przez Karherop : 27.08.2012 o godz. 23:12.
Odpowiedz cytując