Zapraszam do głosowania. Zasady bez zmian.
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8225
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 0-0
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 0-0
Lech Poznań - Górnik Zabrze 1-1
Legia Warszawa - Podbeskidzie 1-1
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-0
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 0-0
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 0-1
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1-1