Galonek napisał(a):

|
Dla tych, którzy zachwycali się grą "Pietii" w spotkaniu Lechii z Polonią - Piotrek poza kadrą na mecz Lechii z Pogonią.
|
Warto dodać, że był obwiniany za utratę dwóch bramek.
http://www.trojmiasto.sport.pl/sport...ra_Lechii.html
Kolejny "gwiazdor" już grzeje ławę...
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...wciaz_bez.html