Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7708
Stary 27.08.2012, 21:08
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Dla tych, którzy zachwycali się grą "Pietii" w spotkaniu Lechii z Polonią - Piotrek poza kadrą na mecz Lechii z Pogonią.
Warto dodać, że był obwiniany za utratę dwóch bramek.

http://www.trojmiasto.sport.pl/sport...ra_Lechii.html

Kolejny "gwiazdor" już grzeje ławę...

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...wciaz_bez.html
Odpowiedz cytując