Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 27.08.2012, 20:19
Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
@KaSzTaN - zauważ, że te bramki przychodzą z okresu Kosy. Wtedy faktycznie graliśmy bardzo dobrze. Niemniej po odejściu Kamila nie było już tak różowo. W szczególności okres panowania duetu Sobolewski - Diaz.
Dzida do przodu to schyłkowy Skorża, nie ma co zaklinać rzeczywistości, wcześniej wyglądało to całkiem znośnie (biorąc pod uwagę co mamy teraz).
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując