Towarzysz Generał napisał(a):

|
@KaSzTaN - zauważ, że te bramki przychodzą z okresu Kosy. Wtedy faktycznie graliśmy bardzo dobrze. Niemniej po odejściu Kamila nie było już tak różowo. W szczególności okres panowania duetu Sobolewski - Diaz.
|
Dzida do przodu to schyłkowy Skorża, nie ma co zaklinać rzeczywistości, wcześniej wyglądało to całkiem znośnie (biorąc pod uwagę co mamy teraz).