Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18899
Stary 27.08.2012, 20:19
Szpen napisał(a):Wyświetl post
prawie Jasiu sie przyznałeś. Trzeba było wyjąć z Ruchu nieruchomość przed komercjalizacja, gdy właścicielem był skarb państwa w 100%. Po wprowadzeniu na giełdę jest to cięzkie do przeprowadzenia bez uszczerbku na spółce (odpisy,mniejsza wartość księgowa,oszukani inwestorzy itd. Nie rozumiem, po co się spierasz w przegranej sprawie.

popraw "chasło", bo wstyd.
żenującym jest oglądanie do jakiego stopnia może poniżyć się fornal tylko po to aby zwrócić na siebie uwagę osób które wyraźnie dają mu do zrozumienia że nie pasuje do ich towarzystwa.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 28.08.2012 o godz. 00:13.