Gwiaździsty napisał(a):

W dodatku jest taka mała ale istotna róznica między Realem a Legią. Real w Hiszpanii ma najwiecej tytułow mistrzowskich a jak jest w Polsce z Legia to chyba każdy wie
|
Nie wiem po co to napisałeś, absolutnie nie ma żadnego podobieństwa Realu z Legią, a co ma do tego sprawa mistrzostw to totalnie nie wiem.
Taki Real z Legii, jak z nas Barcelona.
Dlatego przestałem czytać onet, naprawdę już takie głupoty wypisują, że to nawet śmieszne nie jest, to jest żałosne.