|
prawie Jasiu sie przyznałeś. Trzeba było wyjąć z Ruchu nieruchomość przed komercjalizacja, gdy właścicielem był skarb państwa w 100%. Po wprowadzeniu na giełdę jest to cięzkie do przeprowadzenia bez uszczerbku na spółce (odpisy,mniejsza wartość księgowa,oszukani inwestorzy itd. Nie rozumiem, po co się spierasz w przegranej sprawie.
popraw "chasło", bo wstyd.
|