Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 27.08.2012, 17:32
Moim skromnym zdaniem sznase 50/50 -- w ogóle trudno coś pewnego powiedzieć o grze i Polonii i naszej, ale Polonia sprawiała lepsze wrażenie w pierwszych meczach.
Odpowiedz cytując