Serwatkus napisał(a):

|
Jutro muszę być w Kielcach przed 10. Jezdzi ktos na trasie Kraków-Kielce wogóle? Jak korki/remonty? Starczy wyjechać z Krakowa koło 7?
|
Z dojazdem do Kielc na trasie problemów nie ma. Gehenna zaczyna się już na miejscu, w samym mieście. Remont na remoncie, gigantyczne korki.