Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26115
Stary 27.08.2012, 17:26
Serwatkus napisał(a):Wyświetl post
Jutro muszę być w Kielcach przed 10. Jezdzi ktos na trasie Kraków-Kielce wogóle? Jak korki/remonty? Starczy wyjechać z Krakowa koło 7?
Z dojazdem do Kielc na trasie problemów nie ma. Gehenna zaczyna się już na miejscu, w samym mieście. Remont na remoncie, gigantyczne korki.
Odpowiedz cytując