FraMat napisał(a):

Tyle czasu ile RM do chwili kiedy drużyna zaczeła grac słabiej? To jakiś rok
Tyle czasu ile RM do chwili kiedy drużyna zaczęła grać lepiej? To jakiś miesiąc. Ten czas już dla Probierza minął.
|
Dokładnie.
Jak długo będzie się nam wmawiać, że kijek który mamy zamiast siekierki jest lepszy?
Z Holendrami i Basałajem była wizja rozwoju klubu. Teraz to raczej powoli się go zwija.
Nie mam nic do Probierza, ale kto z Was wierzy że to on właśnie wymyśli proch?