syryls napisał(a):

|
Nie masz racji. Przykład: 8 zawieszenia dla Luisa Suareza za obrażenia dot. rasizmu, wedle tego piłkarze Śląska karę powinni dostać większa, ale nie chce się wtrącać
|
Nie mam racji? Chyba chciałeś napisać, że masz odmienne zdanie bo na jedyną słuszną rację nikt nie ma monopolu. Moim zdaniem piłkarze za głupotę powinni płacić (często słono) ze swojej kieszeni. Zawieszenia bowiem w największej mierze dotykają kluby, a nie o to przecież w zamyśle karzących chodzi, prawda? A argument, że gdzieś na zachodzie ktoś zrobił tak czy siak jest wg mnie słaby. Nie wszystko co "zagraniczne" musi być z definicji lepsze niż nasze.