1q2 napisał(a):

Dinamo w debiucie ligowym Petrescu, ograło Lokomotiv na wyjeździe 3-2.Mocne wejście,szczególnie że poprzednie 5 meczów to bilans 0-0-5 i 1-11 w bramkach
|
efekt nowej miotły, a nie pracy trenera. na rzeczywiste efekty pracy trzeba będzie poczekać choćby jedną rundę
Chociaż jak na efekt nowej miotły i tak niezły