1q2 napisał(a):

Dinamo w debiucie ligowym Petrescu, ograło Lokomotiv na wyjeździe 3-2.Mocne wejście,szczególnie że poprzednie 5 meczów to bilans 0-0-5 i 1-11 w bramkach
|
Nieźle.
Ciekawe, czy jest jakaś liga poza polską w której by sobie nie poradził?
U nas poziom za wysoki. Zidiocenia...