Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#388
Stary 27.08.2012, 15:56
Wisła - Polonia 0:1 (0:0)

Skład: Pareiko - Burliga, Głowacki, Bunoza, Frederiksen - Iliev, Wilk, Garguła, Szewczyk - Genkov, Quioto

Zmiany: Sikorski, Boguski, Sobolewski,

Bramki:
Garguła (samobój)
Powód: zmiana
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 30.08.2012 o godz. 18:17.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując