|
Wisła - Polonia 0:1 (0:0)
Skład: Pareiko - Burliga, Głowacki, Bunoza, Frederiksen - Iliev, Wilk, Garguła, Szewczyk - Genkov, Quioto
Zmiany: Sikorski, Boguski, Sobolewski,
Bramki: Garguła (samobój)
Powód: zmiana
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 30.08.2012 o godz. 18:17.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|