Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22022
Stary 27.08.2012, 15:46
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Miła & sp zostali zawieszeni na 6 spotkań z tego co pamiętam z ubiegłotygodniowej Ligi+ Ekstra.. Bezsensowna decyzja. Przy zielonym stoliku Mistrz Polski pozbawiony został połowy drużyny. Nie będę pisał, że L za tym stoi. Moim zdaniem decyzję podejmują zwyczajnie ludzie głupi i ograniczeni.

Piłkarzy za takie rzeczy (nie faule) powinno karać się finansowo. Tylko nie kwotą 2 czy 3 tysięcy PLN ale np 30 lub 50% miesięcznych zarobków, wg średniej z ostatnich miesięcy.
Nie masz racji. Przykład: 8 zawieszenia dla Luisa Suareza za obrażenia dot. rasizmu, wedle tego piłkarze Śląska karę powinni dostać większa, ale nie chce się wtrącać
Odpowiedz cytując